Výhodná půjčka jako řešení povánoční finanční krize

Svátky utekly jako voda. Určitě i vás naplnily radostí ze setkání s rodinou a přáteli, jenže možná patříte k těm přece jen smutnějším, protože se neblaze podepsaly na vašem rodinném rozpočetu. Lednová výplata je ještě hodně vzdálená, ale na vašem účtu zlověstně bliká nula. Nutně potřebujete peníze na potraviny, zaplacení účtů či na cokoliv jiného. Uleví se vám, když si na pomoc vezmete nebankovní půjčku. Jak vybrat správně?

V bance nebo u nebankovní instituce?

Peníze si můžete půjčit v bance nebo u nebankovní společnosti. Druhá varianta je vstřícnější tím, že je žádost vyřízena během několika minut a nemá přísné podmínky. Nebankovní půjčka bývá dokonce nastavena tak, že si půjčí i osoby, kterým banka nepůjčí například kvůli nízkému příjmu i ti, kdo nemohou ručit. Bankovní produkty válcuje rychlostí vyřízení i připsání peněz na účet. Pokud máte účet ve stejné bance jako nebankovní společnost, objeví se zpravidla peníze u vás ještě v den, kdy vám byla žádost schválena.

 

Nejvýhodněji zdarma

Nemáte s nebankovním půjčováním žádné zkušenosti a bojíte se? Jako řešení je pro vás připravena online půjčka zdarma. Neváže se k ní žádný poplatek, takže si půjčíte bez dalších nákladů. Pozor si musíte dát jen na to, abyste peníze vrátili v řádném termínu a všechny. Je lepší, když bankovní příkaz k úhradě vyřídíte několik dní předem. Nelze totiž spoléhat na banku, že peníze převede ještě v tentýž den. A kolik si půjčit? Nesmíte to přehnat! Udělejte si podrobnou analýzu vašich celkových příjmů a výdajů. Od příjmů odečtěte výdaje a ještě cca 1000 Kč navíc. Výsledek vyjadřuje nejvyšší sumu, kterou si můžete půjčit.

 

U poctivé firmy až 8000 Kč zdarma

Půjčku bez poplatku nabízí aktuálně Via SMS s.r.o. Každá pracující osoba ve věku 20 až 68 let si snadno půjčí až 8000 Kč na 30 dní zdarma (nabídka platí pro všechny nové žadatele o půjčku). Proč si půjčit právě zde? Via SMS s.r.o. si jako jedna z prvních požádala o licenci o ČNB. Proč to musela udělat a co licence znamená, se dozvíte zde. Patří také k zakládajícím členům Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Máte tedy hned 2 záruky, že jednáte se seriózním poskytovatelem. 

sponzorované odkazy