Práce z domova

Práce z domova je jedno z nejvíce řešených témat na internetových stránkách. Pracovat z domu by chtěl úplně každý, ale otázkou je, jestli se dá vůbec najít práce, která by se mohla vykonávat z prostředí domova a zároveň by člověka aspoň trochu uživila. Nejvíce touží po práci z domova studenti, důchodci a také maminky na mateřské dovolené, které si chtějí trochu přivydělat.

Na internetu jsou tisíce nabídek, které nabízejí práci z domova a také, že si vyděláte závratné odměny. Bohužel funguje jenom mála skupina z nich, většina vůbec nefunguje a velká část z těchto nabídek jsou jen podvody od lidí, kteří na tom chtějí nelegálně zbohatnout. Bohužel většina nabídek jsou typu, pošlete vstupní poplatek a po té vás zaregistrujeme a i hned můžete začít pracovat. Najdou se i takoví, kteří vám opravdu peníze pošlou a samozřejmě po té se jim už nikdo neozývá. Ale i přesto existuje malá hrstka nabídek, které lze vykonávat přímo z domova.

Nabídky prací z domova by se dali rozdělit do několika kategorií. Jedná se o nabídky, takzvané letadla, Affiliate, Multi level marketing a ještě mnoho dalších ostatních nabídek.

Nejvíce vyskytovanými nabídkami, které se na internetu ohledně prací z domova objevují, jsou takzvané letadla, což jsou takřka ve 100% podvody. Letadlo je klasická pyramida, inzerát začíná tak, že musíte poslat vstupní poplatek a po té vám údajně začnou přibývat neskutečné příjmy, je to samozřejmě podvod. Jediné o co autorům inzerátu jde, je to, aby z vás vytáhli peníze, až jim lidé peníze odešlou, tak už sem jim autoři inzerátu nikdy neozvou. Tento způsob je velice vyskytovaným v České republice a vyděláváním takovýmto způsobem je trestný čin, důrazně se doporučuje, vyhýbat se takovým to nelegálním inzerátům.

Mezi další nabídky patří Multi level marketing, což je asi jediné rozumné řešení, pokud chcete získat aspoň minimální stabilní příjem. Zde se jedná o provizní systém, společnosti jsou zde zastoupeny prodejci (vy), kteří se snaží jejich produkty prodat potencionálním zákazníkům. Jelikož tento systém preferují a používají velké společnosti, jako jsou Amway, FM Group, Avon, Oriflame a mnoho dalších známých firem, které mají dlouholetou tradici a silné postavení na trhu, tak jsou opravdu vhodné pro lidi, hledající práci z domu. Toto je asi nejrozumnější a nejserioznější způsob, jak pracovat z domova a přitom si vydělat slušné peníze.

Další pojem je takzvaný Affiliate, což je práce, která už v některých případech funguje, ale nedají se na tom vydělat žádné závratné sumy peněz. Bohužel i tady se najde spousta podvodných nabídek, které vůbec nefungují nebo jenom okrádají lidi. Tento projekt je na internetu poměrně rozšířený, tato metoda je vhodná pro lidi, kteří provozují svoje webové stránky. Tito lidé musí být schopní sehnat konkrétní potencionální zákazníky.

Affiliate systém funguje následovně – je to takzvaný provizní systém, pokud dokážete sehnat internetovému obchodu nebo firmě zákazníky, kteří u nich něco nakoupí, tak vám společnost vyplatí vaši provizi, což je podíl ze zisku. Velký pozor si u této metody dávejte na podvodné zahraniční firmy, z kterých nefunguje takřka ani jedna.

Kromě těchto jmenovaných nabídek a různých systémů, je ještě několik způsobů, jak si vydělávat z domova. Na internetových stránkách se často objevují nabídky na takzvané klikačky a na příjem reklamních e-mailů. Ve více jak 90 procentech je to opět další podvod. Těch zbylých pár procent, co fungují, pracují následovně, jedná se o klikání na reklamy. Vy shlédnete reklamu a za to se vám přičtou peníze na váš účet, tímto způsobem se dá, ale vydělat maximálně pár dolarů měsíčně.

Druhá varianta je příjem reklamních e-mailů za peníze, tady je to takřka to samé, otevřete e-mail, shlédnete reklamu a přičtou se vám peníze, ale opět se zde jedná pouze o pár dolarů měsíčně. Na této metodě se prakticky nedá vydělávat.

Jak je vidět, internet je doslova přeplněný nabídkami na práci z domova, ale valná většina z nich je podvod, jsou to nabídky, které ve velké většině nefungují. Přesto však existuje pár dobrých nabídek, na kterých se časem dají nějaké peníze vydělat, ale nejedná se o žádné vysoké částky. Radši neodpovídejte na inzeráty, které jsou už od pohledu podezřelé a je zřejmé, že se jedná o podvod a už vůbec nikam neposílejte žádné vstupní poplatky, týká se to velké většiny inzerátů na internetu.

sponzorované odkazy