Ferratum půjčky

Hypoteční a úvěrový trh je doslova přesycený počtem nabídek na zřízení půjčky či hypotéky. Banky se doslova předhánějí v nabídkách, kdo bude mít lepší půjčku. Většinou, ale vyřízení trvá strašně dlouhou dobu, navíc potřebujete ručitele a minimální hranice půjčky, na které začíná, bývá dost vysoká a toto je velice nepraktické, pokud potřebujete rychle peníze a navíc by vám stačil malý obnos peněz, který by například pokryl vaše náklady. Proto firma Ferratum začala nabízet opravdu skvělé půjčky, které dosud v České republice nebyly tak rozšířené a používané.

Firma Ferratum je finská společnost, která se specializuje na takzvané nebankovní půjčky, které poskytuje svým klientům, toto je prověřená firma s dlouholetou tradicí a vynikající pověstí, která funguje takřka ve 13 zemích po celé Evropě. I zde musíte splňovat určitá kritéria, aby vám byla půjčka schválena.

V první řadě vám musí být více jak 25 let a musíte mít čistý trestní a také bankovní rejstřík. Na této půjčce je nejlepší především rychlost vyřízení, pokud potřebujete nutně peníze například před výplatou, tak vám stačí zažádat o peníze u této společnosti a vaše žádost je vyřízena velice rychle – do 24 hodin.

U Ferratum půjčky nejsou potřeba žádné potvrzení o příjmu a podobné formality, jako u ostatních běžných půjček. Tato půjčka se zařizuje pomocí služby SMS a nebo si ji můžete vyřídit telefonicky a nejlepší je, že ji můžete použít, na co jen budete chtít. Půjčka od společnosti Ferratum se také může zařídit na internetu, na jejich webových stránkách pomocí on-line formuláře.

Rozmezí peněz, které si můžete půjčit, se pohybuje od hranice 1000 korun až po vrchní limit 10000 korun. Při úplně první půjčce si můžete půjčit peníze v maximální hranici 2000 korun, protože jste novými zákazníky. Pokud se rozhodnete si půjčit peníze od této společnosti znovu, tak se vám hranice posune na 10000 korun.

V případě, že peníze splatíte, okamžitě si můžete zažádat o novou půjčku, která vám bude opět vyřízena velice rychle. Co se týká obdržení peněž, tak je tu několik variant, ale pokud jste nový zákazník, tak při první půjčce vám přijdou peníze poštou, na vaši aktuální adresu trvalého bydliště, kterou jste zadali do on-line formuláře na webových stránkách.

Jestliže si od této společnosti půjčíte peníze už po několikáté, tak si můžete nechat zaslat platbu na váš bankovní účet. Tyto dvě metody mají jediný rozdíl a to čas, kdy vám peníze přijdou. Pokud si necháte poslat peníze poštou, měli by vám přijít do čtyř pracovních dnů, ale pokud si je necháte zaslat na bankovní účet, tak vám můžou dokonce přijít, ještě v den vyřízení vaší půjčky.

Všechny půjčky mají základní splatnost patnáct dní. Každá částka v rozmezí od 1000 – 10000 korun má svoje poplatky. Za částku 1000 korun zaplatíte poplatek 250 korun, za částku 2000 korun zaplatíte poplatek 500 korun, za částku 3000 korun zaplatíte poplatek 750 korun, za částku 4000 korun zaplatíte poplatek 1000 korun a za částku 5000 korun zaplatíte poplatek 1250 korun atd. Samozřejmě může nastat případ, že vám okolnosti zabrání zaplatit částku do patnácti dní kvůli nečekaných výdajům. I na toto je finská společnost připravena, je tu možnost prodloužit si dobu splatnosti vaší půjčky, kterou jste si zřídili. Můžete si splatnost vaší půjčky prodloužit až o patnáct dní a to za pouhý poplatek 125 korun.

Tato půjčka je skvělá v tom, že společnost nejenže půjčí lidem, aniž by museli nosit stohy potvrzení o příjmu, ale společnost půjčí opravdu každému. Tyto půjčky jsou tak pokročilé, že firma dokonce půjčuje peníze i nezaměstnaným. Navíc Ferratum půjčka na rozdíl od ostatních společností a bank umožňuje půjčit peníze okamžitě a nejsou zde skryty žádné zvláštní poplatky, platíte jen za půjčení peněz, popřípadě za prodloužení splatnosti půjčky.

Finská společnost Ferratum je jedna z nejspolehlivějších a nejoblíbenějších uvěrových společností, kterou znají lidé po celé Evropě a také v České republice. Tato půjčka je velice oblíbená a také se začíná, čím dál více rozšiřovat.

Půjčka Ferratum je jedna z nejpoužívanějších nebankovních půjček, kde vám nehrozí žádné nebezpečí podvodu, půjčka je naprosto legální a prověřená tisíci spokojených klientů. Navíc pro získání půjčky se nikde nemusíte zbytečně registrovat, stačí poslat SMS zprávu nebo použít on-line formulář.

sponzorované odkazy