Era půjčka

Na dnešním trhu je velké množství bank a firem, které nabízejí půjčky a hypotéky, jednou z nich je i Poštovní spořitelna, která nabízí jednu z nejvýhodnějších půjček na trhu. Jedná se o půjčku ERA, která se plně přizpůsobí vašim potřebám a vy sami rozhodujete, jak co bude. Tato chytrá půjčka od Poštovní spořitelny umožňuje, že si člověk může půjčit peníze na cokoliv, pokud to klient nechce, tak ani bance nemusí sdělovat, k čemu půjčku potřebuje.

Výši splátek, tudíž i dobu splácení si můžete sami určit, půjčka se vám plně přizpůsobí. Půjčka je vyřízena opravdu rychle a peníze získáte také velmi rychle.

Mezi další výhody patří, že za správu, poskytnutí neplatíte žádné zbytečné poplatky, to se týká i pokud chcete předčasně splatit půjčku.

Opravdu výhodná je úroková sazba, která je 8,8 % ročně. Banka po vás nevyžaduje žádný doklad, na co jste peníze použili. Peníze si můžou od banky půjčit nový, ale i stávající klienti. Banka nově k půjčce také nabízí možnost sjednat si novou službu – pojištění schopnosti splácet. Pokud vás zastihne neočekávaná životní krize nebo špatná finanční situace, tak vám právě tento produkt pomůže.

Výší půjček banka nabízí podle toho, jestli jste stávající nebo nový klient. Pokud se rozhodnete zařídit si půjčku u Poštovní spořitelny a jste nový klient, tak máte možnost půjčit si 20 až 150 tisíc bez ručitele. Pokud si seženete ručitele nebo k vám přistoupí spolužadatel, tak máte možnost získat půjčku až 450 tisíc korun. Jestli jste již nějakou dobu klientem Poštovní spořitelny, tak vám společnost půjčí bez ručitele půjčku v rozmezí 20 až 300 tisíc korun.

Tak jako v předcházejícím případě i zde je možnost sehnat si ručitele nebo spolužadatele, pokud tak učiníte, tak máte nárok na získání půjčky až do výše 600 tisíc korun. Po získání úvěru se vám peníze převedou na váš osobní ERA účet, který máte vedený v Poštovní spořitelně, popřípadě u ČSOB. Abyste získali půjčku, tak musíte splňovat několik kritérií. Váš věk musí být rozmezí 18 až 67 let, musíte být občanem České republiky, Evropské unie, zemí EHP anebo musíte mít povolení pro trvalý či dlouhodobý pobyt v České republice.

Další co potřebujete, je mít založený ERA osobní účet, pokud ho nemáte, tak vám ho poštovní spořitelna vyřídí společně s vaší půjčkou. Potom musíte předložit nějaký důkaz totožnosti, může být i řidičský průkaz. A v poslední řadě musíte předložit potvrzení o výši vašeho příjmu.

Pokud si chcete půjčit peníze ještě výhodněji a chcete je na něco konkrétního, je tu ještě několik dalších produktů od poštovní spořitelny, které můžete využít. Pokud potřebujete peníze na bydlení, tak je pro vás nejvýhodnější ERA půjčka na bydlení, která nabízí zvýhodněný úrok.

Opět si sami můžete určit, kdy peníze splatíte. Dokonce i tuto půjčku můžete použít na cokoliv, i když je primárně určená pro bydlení, splátky u tohoto produktu si můžete rozložit až na deset let. Dále je tu ERA hypotéka, která je vhodná, pokud si chcete zrekonstruovat nebo pořídit nové bydlení. Tato půjčka nabízí opravdu výhodnou nízkou úrokovou sazbu, splátky si opět můžete rozložit, jak to bude vyhovovat vám a také můžete určit jejich výši.

Pokud patříte mezi lidi, kteří občas nevyjdou s penězi a vaše výplata se na osobním účtu blíži k záporné hranici, také je pro vás vhodná služba kontokorent, která vám pomůže vyřešit neočekávanou situaci, kdy máte nedostatek financí nebo disponujete menším obnosem peněz. Tento účet vám umožňuje kdykoliv vybrat rezervu, která má limit až 100 tisíc korun a úroky platíte jen za to období, kdy peníze čerpáte.

Tato služba se zřizuje na dobu neurčitou. Pokud vám často docházejí peníze nebo občas jen nevyjdete, tak je tu pro vás druhá varianta, je možnost zřídit si ERA kreditku. Tato služba klientovi umožňuje čerpat peníze, pokud občas náhodou nevyjde, až do výše 250 tisíc korun. Tento produkt nabízí bezúročné období a to v délce 55 dnů.

Ať už vás trápí jakýkoliv finanční problém nebo jen potřebujete půjčit na něco peníze, tak je ERA půjčka to pravé pro vás. Pokud si chcete tuto výhodnou půjčku zřídit, tak si musíte domluvit schůzku na pobočce, kde se po té dostavíte a bude se řešit smlouva. Pokud vás ještě něco zajímá nebo se chcete na něco zeptat, co jste na internetu o půjčce nenašli, tak na pobočce vám velice rádi zodpoví všechny vaše případné dotazy, které vás zajímají.

sponzorované odkazy